Strona główna | Forum | Kontakt | Linki | Galeria | Okładki | O nas | Reklama | Archiwum |
WWW.E-WSPOLNOTA.COM | Dziś jest Czwartek, 05 marca 2015r. 23:25
Nr 8 Wspólnota bialska Nr 8 Wspólnota lubartowska Nr 8 Wspólnota łukowska Nr 8 Wspólnota międzyrzecka Nr 8 Wspólnota parczewska Nr 8 Wspólnota radzyńska Nr 8 Wspólnota puławska

Wydawnictwo Wspólnota to przede wszystkim nasze tygodniki lokalne: Wspólnota Bialska, Wspólnota Lubartowska, Wspólnota Łukowska, Wspólnota Międzyrzecka, Wspólnota Parczewska i Wspólnota Radzyńska. Nasze tygodniki docierają do Czytelników z całej północnej Lubelszczyzny, ukazują się w ośmiu powiatach: Bialskim, Lubelskim, Lubartowskim, Łukowskim, Parczewskim, Puławskim i Radzyńskim oraz w powiecie grodzkim Biała Podlaska.

Wydawnictwo Wspólnota to jednak nie tylko tytuły lokalne, które docierają do miast powiatowych, okolicznych miasteczek i wiosek północnej Lubelszczyzny. Elementem spinającym tygodniki z Białej Podlaskiej, Lubartowa, Łukowa, Międzyrzeca Podlaskiego, Parczewa i Radzynia Podlaskiego jest Wspólnota Regionalna. Informuje ona wszystkich Czytelników Wspólnoty o wydarzeniach w sąsiednich powiatach.

Z myślą o naszych Czytelnikach do Wspólnoty dołączamy Dodatki Branżowe, w tym m.in.:
Przewodnik Medyczny
Przewodnik Motoryzacyjny
Przewodnik Budowlany
Pasaż Finansowy
Przewodnik Edukacyjny
Przewodnik Ślubny
Jest to zbiór praktycznych porad i informacji wraz z niezbędnymi adresami i telefonami. Dodatki cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród reklamodawców, ale także naszych Czytelników. Chętnie po nie sięgają i je studiują. Wielu naszych Czytelników kolekcjonuje kolejne tego typu publikacje, dołączane do Wspólnoty.
Możliwości reklamowe w Wydawnictwie „Wspólnota” są więc ogromne.Dlaczego warto się reklamować w tygodnikach lokalnych Wydawnictwa Wspólnota?

- Czytelnicy darzą znacznie większym zaufaniem informacje zawarte w ich ulubionych pismach. I właśnie to zaufanie i wiarygodność wzmacniają przekaz reklamowy.

- Reklama we Wspólnocie pobudza i zachęca odbiorców do działania - poprzez poinformowanie o istnieniu produktu na rynku, podjęcie decyzji, zmianę ich opinii, aż po dokonanie zakupu.

- Reklama we Wspólnocie wzmacnia, modyfikuje wizerunek, rozszerza przekaz i rozpowszechnia go.

- Reklamy budzą emocje, sprawiają, że odbiorcy uśmiechają się, zastanawiają, przyglądają i myślą na ich temat. Rozpamiętują i rozmawiają o nich i reklamowanych produktach.

- Gazety i magazyny są postrzegane jako pełne, kompletne medium, a reklamy w nich zawarte są odbierane jako ich integralna część. Zawartość redakcyjna i reklamowa pisma może w jednakowym stopniu informować i bawić, dostarczać wiedzy i rozrywki.

- Reklama we Wspólnocie może być studiowana, analizowana tak długo jak tylko wzbudza zainteresowanie czytelnika, a czytelnik może do niej powracać wielokrotnie przy każdym kontakcie z pismem.

Reklama na stronie internetowej
Najnowszą propozycją Wspólnoty jest reklama w Naszym informacyjnym serwisie internetowym. Taka reklama to na pewno trafienie do właściwego odbiorcy. Jest to bardzo "wygodna" forma kampanii, ponieważ to klient dociera do Nas a nie My do klienta. Nie trzeba dodawać, że większość społeczeństwa szukając informacji, szuka ich najpierw w świecie internetu.

Zalety reklamy w serwisie internetowym e-wspolnota.com

* do reklamodawcy trafia wyselekcjowana grupa konsumentów
* mały nakład pracy w porównaniu z wynikami oglądalności
* RABATY przy zakupie pakietów reklam
* możliwość wykonania banerów przez naszą agencję reklamową
* duży wybór sposobu reklamy

W celu uzyskania aktualnych i szczegółowych informacji dotyczących reklamy w Wydawnictwie Wspólnota prosimy o kontakt z pracownikiem Działu Reklamy z Państwa miejscowości. Dział Reklamy Wydawnictwa Wspólnota tworzą:

Biała Podlaska
Grażyna Przygoda
Tel. 606-395-470, e-mail: przygodagra@wp.pl

Ewa Siemionek
tel. 667-811-983, ewa.siemionek@o2.pl

Międzyrzec
Ewa Siemionek
tel. 667-811-983, ewa.siemionek@o2.pl

Lubartów
Anna Kostyła
Tel. 608 837 503, e-mail: kostyla@e-wspolnota.com


Łuków
Marcin Nurzyński
e-mail: dsr.wspolnota@wp.pl

Iza Wielgosz
Tel. 609 076 541
e-mail: iw_wspolnota@o2.pl

Radzyń Podlaski
Agata Zielińska Tel. 791 193 007 e-mail: AgataZielinska2506@wp.pl

Parczew
Agata Podgórska
516 019 183 e-mail: reklama.parczew@wp.pl

2009 Projekt i wykonanie pawlusza | © Wydawnictwo Wspólnota - Mateusz Orzechowski stat4u

 

Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym serwis może działać lepiej. Użytkowanie tej strony traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.